Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Aşağa gitmek

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Mesaj tarafından KuDr3t Bir Çarş. Ara. 16, 2015 7:22 am

Altı mart iki bin sekiz de ilçe oldu Bayraklı. Nüfusu yaklaşık üç yüz bindir. Bir yanı körfez, diğer yanı Karşıyaka ve öbür yanında Bornova bulunmaktadır. Bornova Manavkuyu’dan Karşıyaka ana caddeye kadar alan Bayraklı resmi sınırları dahilindedir.

Bayraklı evden eve nakliyat bu sınırlar içerisinde hali ile oldukça yoğundur. Bornova’ya yakınlığı nedeni ile büyük bir üniversite öğrenci kitlesi bu ilçede barınmaktadır. Öğrenci demek sürekli taşınma, ev taşıma, yer değişikliği yapmak demektir. Dinamik Bayraklı evden eve nakliyat demektir. Biz firma olarak öğrenci arkadaşlarımıza da ayrıca özel indirimler sunuyor, koşullarımızı zorlayarak, ekonomik, ucuz sayılabilecek bir nakliyat imkanı sunuyoruz. Çünkü öğrencilerin okumasına katkı sunmak insani bir vazifedir.

Bayraklı evden eve nakliyatı aktif ve dinamik kılan diğer nedenlerin başında, alabildiğine hızlı yapılan gökdelenler ve bu gökdelenlerde ki ofislerde çalışan, çalışacak olan işçilerdir. Kırk elli katlık inşaatlar, bu inşaatlarda çalışan işçilerin oluşturduğu sirkülasyon, ev, işyeri taşıma müthiş bir yoğunluk doğurmaktadır. İşçi arkadaşların taşınmasında, işçiye özel kampanyalı fiyatlarımızdan faydalandırıyoruz. Dönemsel de olabiliyor kampanyalarımız bazı meslek gruplarına özel de oluyor. Daha ekonomik ve daha nitelikli taşınma için firmamızın tüm koşullarını zorluyoruz.

Bayraklı evden eve nakliyat firmalarına iş yaptıran diğer bir toplumsal kesim de bu ilçe sınırları içinde hayli yoğun bulunan askeri kurumlarda çalışan askeri personeldir. Dönemsel atamalarında, tayin ve terfilerinde, ev ve eşyalarını taşıdıklarından ve bu sayı binler ile ifade edildiğinden, ilçemizde askerlerinde taşınması sektör açısından önemli olduğunu ifade etmek gerekmektedir. Askeri personel, şehir için de ve şehirler arasında her tayin, terfi döneminde bu taşınmayı kaçınılmaz olarak yaşamaktadır. Askerler için özel fiyatımız yok fakat, nitelikli taşıma, nezaket ve güvenlikli nakliyat hizmetimizin keyfini de sürmektedirler.

Bayraklı evden eve nakliyat fiyatı için, sabit etiket fiyatı sunmak pek de mümkün olmamaktadır. Her evin sokağının bulunduğu konumu, evin bulunduğu katı, evde bulunan eşyalar taşınacağı mekanın mesafesi, taşınacağı evin özellikleri farklı, farklı olduğundan, matbu fiyat sunmak mümkün değildir. 1000 TL, 500 TL ye nakliyat yapıyorum gibi matbu fiyat verenlere karşı uyanık, duyarlı ve bilinçli olmanızda fayda var. Dolandırılma, tuzağa düşürülme olasılığını daima göz önünde bulundurunuz.

Bayraklı evden eve nakliyat için bizim ile irtibata geçtiğinizde, güvenli ve nitelikli taşınmanın nasıl olması gerektiğine, nasıl olacağına dair detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz. Kararı elbette siz vereceksiniz.
avatar
KuDr3t
Kudr3t
Kudr3t

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/12/15

Kullanıcı profilini gör http://evdenevenakliyat.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz