Narlıdere Evden Eve Nakliyat

Aşağa gitmek

Narlıdere Evden Eve Nakliyat

Mesaj tarafından KuDr3t Bir Çarş. Ara. 16, 2015 6:36 am

Narlıdere evden eve nakliyat firması olarak biz, İzmir’in tüm ilçelerinden Narlıdere’ye, Narlıdere’den de İzmir’in tüm ilçelerine şehir içi nakliyat yapıyoruz. Sadece şehir içi değil, Türkiye Cumhuriyeti’nin her noktasından, ilçemize, ilçemizden de tüm ülkenin her yerine evden eve nakliyat yapıyoruz. Bize ulaştığınızda, daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Burada iletişim bilgilerimiz, ve olası dolandırılmanıza karşı uyarılarımız yine korsan firmaların eline düşmemeniz için de dikkat çekici bilgilerimiz olacaktır.

Narlıdere nakliyat firması olarak biz, öncelikle kamu denetimini, kamu görevlerini ve kamuya karşı sorumluluğumuzu önemseriz. Kamu sadece devlet değil toplumsal alandır aynı zamanda. Biz vergimizi öder, personelimizin sigortasını yaparız, tüm haklarını gözetiriz gözetilmesini de isteriz. Bu hatırlatmayı neden yapıyoruz. Vergi ödemeyen, kamudan yani sizden çalan firmalar var. Bu firmalar yasa dışı ve Narlıdere evden eve nakliyatı korsanca, hırsızca, dolandıra, dolandıra, çala, çırpa yapmaktadırlar. Devlet görevlileri dahil herkes bildiği halde, yeterli denetim, önlem alınmadığı için de, korsan Narlıdere nakliyat firmaların sayısı, yasal çalışan Narlıdere nakliyat firmalarından daha fazla durumdadır. Bu sektör için içler acısı olduğu gibi, taşınmak isteyen, evini, eşyalarını Narlıdere’de taşıtmak isteyen, yurttaşımızı da korsana mahkum etmek, dolandırıcıya teslim etmek demektir. Yurttaşın bu linçi olmadığından ancak zarara uğradıktan sonra durumu fark etmektedirler. Televizyonu eksik geldiğinde, vitrinin camı kırıldığında, bilgisayarı yok olduğunda, avizeleri kırıldığında, işte “bunlara ne oldu hasar nasıl karşılanacak” diye sorduğunda aldığı” bana ne” cevabı ile irkilen vatandaş kendine gelmekte, yasadışı bir firma ile nakliyat yaptırdığını anlamaktadır.

Narlıdere evden eve nakliyat fiyatı, öğrenci yoğunluğu, üniversite hastanesi, askeri personelin fazlalığı, turizm ve işçi hareketliliği gibi nedeler ile dehşet oynak ve farklıdır. Çünkü sektör yoğundur. Böylesine yoğun sektörde Narlıdere evden eve nakliyat fiyatı almak istiyorsanız, önce firmaya nasıl fiyat verdiğini, vergi kaydının olup olmadığını, taşıma yetki belgesinin var olup olmadığını, araçlarının kendilerine ait olup olmadığını, personelin sigortasının var olup olmadığını, sözleşme yapıp yapmadıklarını, eşyalara sigorta yapıp yapmadıklarını sorunuz. Bu sorulardan emin olduktan sonra fiyat alınız. Birde bizeNarlıdere evden eve nakliyat fiyatını sorunuz.
avatar
KuDr3t
Kudr3t
Kudr3t

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/12/15

Kullanıcı profilini gör http://evdenevenakliyat.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz