İzmir Fuar Taşıma

Aşağa gitmek

İzmir Fuar Taşıma

Mesaj tarafından KuDr3t Bir Çarş. Ara. 16, 2015 7:30 am

İzmir fuar taşıma oldukça beceri ve profesyonellik isteyen bir iş koludur. Çünkü fuarcılığın kendisi oldukça eskilere dayanan komplike bir iştir. Cumhuriyetin kurulduğu ilk yıllarda tercih edilen fuar ilk olarak İzmir’de genişçe bir alana yapılmıştır. Günümüzde de önemli bir faaliyet olan İzmir Enternasyonal fuarı Türkiye’nin bir numaralı fuar aktivite merkezini oluşturmaktadır. Fuara katılan yüzlerce çeşit firmaya hizmet verebilmek her firmanın harcı değildir.
Kitap ve kitapevlerinden tutun otobüs firmalarının modellerini teşhir etmesine kadar yüzlerce çeşit ürünün sergilendiği İzmir fuarı elbette ki bu kapasiteyi karşılayabilecek firmaları tercih etmektedir.İzmir fuar taşıma çok büyük bir özen ve dikkat gerektirmektedir. Binlerce kilometre yol kat etmiş bir ürün yada malın zarar görmesi durumunda var olan zararı maddi olarak karşılayabilirsiniz belki ama o ürünün yenisinin geleceği zamanı düşündüğünüzde giderilemeyecek bir hasar vermiş olduğunuzu görürsünüz. Bu yüzden burada çalışan firmanın son derece özel ve spesifik alet ve edevatlarının olmasının yanı sıra konusunda uzman personellerinin olması da gerekmektedir.
İzmir fuar taşıma için istekte bulunan firmaların çok önceden tarafımıza bildirmeleri gerekmektedir. Taşınacak eşyaları firmamız yetkilisi görüp ona göre bir ön hazırlık gerekiyorsa ya da ön hazırlıkta neler yapılması ne gibi aletlerin ihtiyaç olacağını belirlemesi gerekmektedir. Bu yüzden eğer hiç bir şeyi görmeden size herhangi bir ücret belirten olursa bunun ilerde başınızı çok ağrıtabileceğini düşünmeniz gerekmektedir.
Eğer İzmir fuar taşıma için stantlarınızın sapasağlam bir şekilde sergilenmesini istiyorsanız yapmanız gereken taşımayı ve yerleştirmeyi profesyonel bir şekilde yapabilecek doğru firmayı bulmaktır. İster cam işçiliği yapan bir firma olun isterse de kamyon teşhiri yapan bir firma doğru araç gerece sahip olmayan bir taşıma şirketi ile çalıştığınızda ürününüzü düzgün bir şekilde teşhir edemeyeceğiniz için beklenen etkiyi yapmayacaktır.
Ev taşımak bir takım gereklilikler taşıdığı gibi fuar taşımak çok daha farklılıklar getirebilmektedir. Stanttın kurulmasından tutun ürünlerin spesifik bir şekilde paketlenmesine, ürünlerin taşınacak araçta duracağı konumu belirlemeden tutun, ürünün sarsılmasını önleyici tedbirlere kadar pek çok özel önlem gerekmektedir.
avatar
KuDr3t
Kudr3t
Kudr3t

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/12/15

Kullanıcı profilini gör http://evdenevenakliyat.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz