İzmir Sigortalı Nakliyat

Aşağa gitmek

İzmir Sigortalı Nakliyat

Mesaj tarafından KuDr3t Bir Çarş. Ara. 16, 2015 7:32 am

Neden İzmir Sigortalı Nakliyat

Taşınma oldukça sıkıntılı geçen bir süreçtir. Bunda yaşanan mekanın ve muhitin değişmesinin insan üzerindeki psikolojik etkisi olduğu kadar eşyaların kırılıp dökülme riski de oldukça belirleyici bir etkendir. Taşınma firmasının personeli isterse bu işi elli yıldan beri yapıyor olsun veya araçlarınızın teknolojik olarak en üst model olsun hiç farketmez bir kaza yaşanacaksa bunun önüne geçmek imkânsızdır. Burada yapılması gereken hasarı ne taşıyanın ne de taşıtanın karşılamamasıdır. İzmir sigortalı nakliyat yaparak her iki tarafta kendini belli bir güvenceye almaktadır.
Kazanın ne zaman geleceği hiç belli olmaz, belki çok eski antika bir vazo taşınırken ayağınız bir yere takılabilir. Ve ya son sistem bir televizyonu taşırken ayağınız olmaması gereken bir yerde olan bir koliye takılabilir. Bütün bu durumlarda oluşabilecek mağduriyeti şansa bırakmamak ve de sigorta ile gidermek en mantıklı çözümdür.

Herkese İzmir Sigortalı Nakliyat

Firmamız kendisi ile çalışan herkese sigorta yapmaktadır. Şu müşteriye sigorta yapayım şuna yapmama gerek yok gibi bir anlayış bizde kesinlikle söz konusu değildir. Herkes eşya taşıtırken tutmuş olduğu firmaya asgari bir güven duyar. Fakat güvenli taşımacılık apayrı bir olaydır. Sigortalanmış eşyanın taşınması güvenli taşımanın başlangıcıdır.
Bazı insanların eşyalarının piyasa değeri çok düşük olabilir. Burada önemli olan bu eşya bir hasar gördüğünde kişinin ve ya taşıyanın bu hasarı karşılamakta zorlanmasıdır. Sigorta kişinin gelirine kimliğine bakmaksızın hasarı karşılamaya yöneliktir. Hasar oluştuğunda sadece hasarın oluşma biçimi ile ilgilenir bunu kimin yaptığı ve de kimin zarar gördüğü ile ilgilenmez.
İzmir sigortalı nakliyat olayını kendi basit çıkarları için kullanmak isteyen bazı uyanık müşterilerimiz de olmadı değil. Başlangıçta arızalı elektronik eşyalarını taşınma sırasında bir hasar almışçasına sigortaya karşılatmak istediler. Böylesine ucuz oyunlara firmamız her hangi bir prim vermemektedir. Sözleşme yaparken tüm bu koşullar göz önünde bulundurulmaktadır.
avatar
KuDr3t
Kudr3t
Kudr3t

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/12/15

Kullanıcı profilini gör http://evdenevenakliyat.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz