Menemen Evden Eve Nakliyat

Aşağa gitmek

Menemen Evden Eve Nakliyat

Mesaj tarafından KuDr3t Bir Çarş. Ara. 16, 2015 6:37 am

Menemen evden eve nakliyat olarak önce ilçemiz hakkında birkaç önemli bilgi vermek isteriz. Dışardan ilçemize taşınacak olanlar için ön bilgilendirme mahiyetinde olabilir, belki bir faydası da olur. 2014(İki Bin On Dört) sayımlarına göre nüfus 150 bin dolayındadır. İzmir’in kuzeyine açılan kapısıdır. Menemen serbest bölge sanayi de ilçenin ekonomik gelişimini önemli oranda olumlu etkilemektedir. Şehrimiz çilek kokuyor diyebiliriz. Tarım önemli gelir kaynaklarımızdandır. Abartılı bir endüstrileşme ve modernleşme yok. Kentimiz de hala insan yaşamı kısmen de olsa doğal sayılabilir.

Menemen evden eve nakliyat olarak biz, buradan ülkemizin her hangi bir köşesine taşınmaya karar verdiğinizde, taşıyabilecek tüm kapasiteye sahibiz. Araçlarımız, belgelerimiz, ekipmanımız, personelimiz ve deneyimimiz Türkiye’nin tüm yerleşim bölgelerine nakliyat yapmaya yeterlidir, elverişlidir. Bu ezbere söylenen bir söylem, ucuz reklam da değildir. Firmamızın binlere varan onca yıllık geçmişte şehirlerarası nakliyat deneyimi, tecrübesi mevcuttur. Ülkenin herhangi bir yerleşim yerinden Menemen’e taşınmak isteyen de bize ulaştığında, biz en güvenli, en sağlıklı en ekonomik fiyat ile şehrimize ev eşyalarını taşırız, taşıyoruz. Bizim işimiz bu.

Menemen evden eve nakliyat firmalarını araştırı iken, dikkatli olmanızı öneririz. Ülkemizde denetim yok. Menemen’de de nakliyat firmalarına kamusal denetim yok. Sokak da, internet ortamında gördüğünüz, reklam ilanını okuduğunuz her firma gerçek, tüzel kişiliğe sahip olmayabilir. Yani aslında öyle bir firma yoktur da dolandırılıyor, kandırılıyor olabilirsiniz. Menemen’de dolandırılan yüzlerce aile var, onlarca insanın evi taşınıyor diye, eşyaları çalınmış, peşinatı(kapora) alınıp evi taşınmamış, değerli eşyaları çalınmış veya başka birçok vaka yaşanmıştır. Yoksulluk, bu tür dolandırıcılar için veli nimet. Daha ucuz diye yaptıkları reklamlar ile insanları kandırmaktadırlar. Yoksul olan ve evini taşımak isteyen insanlar 50 TL, 100TL daha az ödeyeyim diye bu tuzaklara düşmektedirler. Canhıraş kazandıkları o paraları da o eşyaları da çalınmaktadır.

Menemen evden eve nakliyat fiyatı nasıl doğru alınır? Önce gerçek tüzel kişiliği olduğunu bildiğiniz firmadan, araçları kendisine ait, yetki belgesi sahibi olduğunuz firmadan, günlük hamal işçi değil, eğitimli ve sigortalı personel çalıştırdığını bildiğiniz firmadan fiyat alınız. Vergisinden, işçisinden çalmayan gerçek firma da fiyat vermeden önce mutlaka evinizin katını, konumunu ve eşyalarınızı inceler ve ondan sonra size fiyat verir.
avatar
KuDr3t
Kudr3t
Kudr3t

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/12/15

Kullanıcı profilini gör http://evdenevenakliyat.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz