İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Aşağa gitmek

İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Mesaj tarafından KuDr3t Bir Çarş. Ara. 16, 2015 7:34 am

İzmir Evden Eve Nakliyat fiyatı  450 TL, 500 TL gibi paket fiyatlar görürseniz, duyarsanız lütfen dikkatli olunuz. Evinizi, eşyanızı görmeden, nereye nasıl taşınacağınızı bilmeden verilen fiyatlar genelde dolandırmak, çarpmak veya paranızı elinizden almak içindir. İzmir evden eve nakliyat fiyatını belirleyen ögeler şöyle sıralanabilir. Evinizdeki eşya miktarı, bulunduğunuz kat, taşınacağınız mesafe, taşınılacak yeni evin olduğu kat nakliyat ücretini oluşturur. Çünkü bu özellikler nakliyat için firmanın giderlerini belirler. Örneğin üç kişilik ekip çalışırsa ücret başka olur, beş kişilik ekip çalışırsa ücret başka olur. Asansör kullanılacaksa, asansör gideri ile yapılan taşımanın fiyatı farklı olur, asansörsüz yapılacaksa taşıma ücreti farklı olur. Yine taşınma mesafesi beş kilometre ise nakliyat ücreti ona göre olur, yüz kilometre ise nakliyat ücreti yüz kilometreye göre olur. Birileri veya kimi firmalar, yurttaşı dolandırmak için, 300 TL, 400 TL ye ev taşıma reklamı yapalar. Fakat taşınmaya kalktığınızda, “Eşyanız çokmuş, 100 TL daha, katınız yüksekmiş 200 TL daha, yol çok uzunmuş 50 TL daha, daha… “ gibi bir soygun, dolandırma, hırsızlık süreci başlatırlar. Sizde taşınma başladığından, “lanet olsun ne yapalım” yılgınlığına girer bir nevi gönüllü dolandırılırsınız. Bu uyarıları yapmak bizim görevimiz. Elbette dolandırılmak istenen engel olamayız. Nasıl dolandırmak isteyene engel olamıyorsak, dolandırılmak isteyene de engel olmamız mümkün değil.
İzmir evden eve nakliyat fiyatı için diğer bir uyarımızda ekspertiz yaptırmadan kesinlikle fiyat pazarlığı yapmamanızdır.
İzmir evden eve nakliyat fiyatında yanlış bilgiler olduğu için, yurttaşı bilgilendirecek diğer bir konu da asansörlü taşıma ücretinde ki sahtekarlıktır. Binanız yüksek katta ise, veya taşınacağınız eviniz yüksek katta ise önerimiz, akıl mantık gereği asansörlü nakliyatı tercih etmeniz olacaktır. Piyasa da kendi asansörü olan firma az olduğundan asansörlü nakliyat konusunda öncelik ile fiyatta sonra ise taşınma anında asansör beklemek gibi bir sıkıntı yaşanmaktadır. Fiyatta ki sıkıntı şudur, kendi asansörü olmayan firma, asansör kiraladığından, bu kiraya da artı kendi karını koyduğundan, size fiyatı oldukça abartılı ve şişkin sunmaktadır. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu, asansörün firmaya ait olduğundan emin olmak, asansörü olan başka firmalardan da fiyat almaktır. Yoksa ekstra ücret ödemeniz kaçınılmazdır.
İzmir evden eve nakliyat fiyatında can alıcı uyarı kesinlik ile sözleşme kısmıdır. Sözleşme yapmadan asla nakliyat ücreti ödemeyiniz. Sözleşmeniz sizin bir tür güvencenizdir. Sözleşme ile güvenlik oluşturmadan ödenen paranın ödendiği asla ispatlanamaz. Ola ki sorun sıkıntı yaşadığınızda hukuk karşısında hiç deliliniz olmayacaktır.
Güvenli, sağlıklı, doğru İzmir evden eve nakliyat fiyatı ancak birkaç yasal firmadan teklif alıp, ekspertiz yaptırıp, anlaştıktan sonra sözleşme ile resmi imza altına alınarak oluşturulur. Güvenli ödeme ise nakliyat sonrası yapılır.

_________________
"Olamam Çok Sevsemde Bir Aşk'n Kölesi Benimkisi aŞk Değil Memleket Meselesi"
avatar
KuDr3t
Kudr3t
Kudr3t

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/12/15

Kullanıcı profilini gör http://evdenevenakliyat.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz