Bornova Evden Eve Nakliyat

Aşağa gitmek

Bornova Evden Eve Nakliyat

Mesaj tarafından KuDr3t Bir Çarş. Ara. 16, 2015 7:26 am

Medeniyet ve uygarlık lafı çok sevilir. İzmir’in Bornova ilçesinde medenileşme ve uygarlaşmanın bilinen geçmişi sekiz bin beş yüz yıl geriye gider. Göçten taşınma ve nakliyata evrimdir bu aynı zamanda.Bornova evden eve nakliyatın tarihçesi de sekiz bin beş yüz yıllık geçmişe sahiptir. Taşınmanın bir tarih, kültürel bilinç gerektirdiğine inanlar ve bunun önemini bilenler için bu bilgilerin bir önemi vardır. Bir yere yerleşmek, eşya edinmek, ev kurmak ve sonrasında farklı nedenler ile başka bir alana taşınmaya karar vermek insan ve insanlık için nasıl zor bir deneyim olduğunu bilmeyenlerin de tarih ve tarihsel bilgi ile, taşınma ve taşınmanın geçmişi ve yine insan varlığının bilgi birikimindeki yeri ile pek ilgileri olmaz. Bu ilgi ve bilinç olmadığından ki, Bornova evden eve nakliyat yaparken kaybolur insanların eşyaları, kırılır, dökülür, parçalanır, hırpalanır. Ya da Bornova evden eve nakliyat yapar iken insanlar dolandırılır, paraları çalınır, emekleri gasp edilir. Bornova evden ve taşınmanın geçmişini ve insan için önemini bilmeyenler bu işi basit anlamda günlük kazanç kapısı yaparlar. Onlar için yaşam kurmanın ve onu taşımanı, taşır iken de korumanın hiçbir anlamı, önemi yoktur. Bu algıları, bilinçleri de yoktur.
Bornova evden eve nakliyat tarihi çok eskilere dayanan bir sektör olmasına rağmen, her geçen gün ve zamanda daha fazla yoğunlaşarak, büyümektedir. Son yüz yılda geçmişe kıyaslanamayacak adar artış, rekabet ve yoğunluk ortadır.
Bornova evden eve nakliyatı yoğunlaştıran başlıca toplumsal gruplar, öğrenciler, askerler, devlet memurları, işçiler olmak üzere genel olarak çalışanlardır. Öğrenciler için Bornova evden eve nakliyat, can alıcı bir ihtiyaçtır. Bornova evden eve nakliyat için de öğrenciler, muazzam bir kaynaktır. Ege üniversitesi ve bazı özel üniversitelerden dolayı binlerce öğrenci bu ilçe de yaşamaktadır. Bu binlerce öğrenci, yılda en az bir kere veya iki ya da daha fazla ev taşımak zorunda kalmaktadır. Bornova evden eve nakliyat sektörüne kan veren öğrencilerdir. Bu sektörün firmaları da, öğrencilere indirim yapmayı bazen ihmal etmektedir.
Bornova evden eve nakliyat sektörünün vazgeçilmez potansiyeli, çeşitli askeri kışlalardan ötürü askeri kesimdir. Özellik ile atama dönemlerinde oluşan yoğunluk da Bornova evden eve taşıma işinde askeri personel kullanmaktadır.
Bornova evden eve nakliyat fiyatı, bizim firmamızda, ekspertiz sonrası oluşur. Eviniz, eşyanız incelenir, sonrasında fiyat sunumu yapılır. Bu inceleme ücretsizdir. Bornova evden eve nakliyat fiyatında öğrenciye özel indirim uygulanmaktadır.
avatar
KuDr3t
Kudr3t
Kudr3t

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/12/15

Kullanıcı profilini gör http://evdenevenakliyat.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz