Buca Evden Eve Nakliyat

Aşağa gitmek

Buca Evden Eve Nakliyat

Mesaj tarafından KuDr3t Bir Çarş. Ara. 16, 2015 7:25 am

Bir milyonun üstünde olan nüfusu ile Buca bir ilçeden çok bir şehir görünümündedir. Yeni yapılaşamaya müsait alanlarının çok olması ve tarım bölgelerinin de imara açılması ile birlikte Buca evden eve nakliyat sektörü muhteşem bir canlılık göstermektedir. Gerek göçle gelen ailelerin fazla olması gerekse de öğrenci ve memur nüfusundaki beklenen artışlar bu hareketliliğe ayrıca bir güç katmaktadır.
Böylesine yoğun bir talebin olduğu yerde Buca evden eve nakliyat firmalarının belli bir standartta hizmet vermesi beklenmesine rağmen ne yazık ki bu karşılanamamaktadır. Bunun da çeşitli sebepleri olmasına rağmen bir numaralı etken korsan firmaların sayısındaki devasa artıştır. Ülkemizde bir sektörde ufak bir canlılık göstermeye başlandığı anda hemen o sektörde baştan savma iş yapan firmalar, hizmet kalitesinden çalanlar, kalitesiz malzeme kullananlar hemen kendilerini göstermektedirler. Kısaca korsan firma diye tanımlayabileceğimiz bu firmalar hemen her sektörde görüldüğü gibi bu sektörde de görülmesi son derece olağandır.
Bu firmalardan hizmet alımının bir çok olumsuz sonuçları olabilmektedir. Bizim görevimiz sizi bu konularda uyararak başınıza gelebilecek bazı olumsuzluklardan korunmanıza yardımcı olabilmektir. Bu olumsuzlukların başında ilk olarak eşyalarınızın kaybolması gelmektedir. Bu eşyanız basit alalade bir eşya olabileceği gibi sizin için manevi değeri paha biçilmez bir eşya ve ya maddi değeri oldukça yüksek bir eşya da olabilmektedir. Bu firmaların özensiz ve dürüst olmayan çalışmalarının sonucunda bu tür kayıplarla karşılaşabilirsiniz.
Bir diğer olumsuzlukta Buca evden eve nakliyat sektöründe bu tür firmalar ile çalıştığınız da eşyalarınızın kırılması, parçalanması gibi olumsuzlukların yaşanabileceğidir. Her taşıma işini farklı farklı elemanlar ile yaptırmaları sabit elemanlarının olmayışı, düzenli personele sigorta yaptırma gibi zorunluluklardan kaçmaları gibi sebeplerden dolayı her zaman için ev taşıma işinde acemi personelle çalışmaktadırlar.
Biz bütün belgeleri eksiksiz, çalışanlarının bütün sigorta ve diğer hakları verilmiş bir şekilde uzun yıllardır Buca evden eve nakliyat sektörünün liderliğini yapmaktayız. Lider firmalar ile çalışmanın keyfi her zaman için başka olmaktadır.
avatar
KuDr3t
Kudr3t
Kudr3t

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/12/15

Kullanıcı profilini gör http://evdenevenakliyat.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz