Çiğli Evden Eve Nakliyat

Aşağa gitmek

Çiğli Evden Eve Nakliyat

Mesaj tarafından KuDr3t Bir Çarş. Ara. 16, 2015 7:24 am

Yeni kentleşme alanı olmasına rağmen olabildiğince hızlı büyüyen ilçemiz Çiğli. Hızlı kentleşen Çiğli’de çarpık kentleşmenin de felaket sayılabilecek sonuçları hali ile ortaya çıkmaktadır. Bunlardan birisi haksız rekabet, denetimsizlik, merdiven altı firmaların ortaya çıkmasıdır. Çiğli evden eve nakliyatsektörü için de bu denetimsizlik, haksız rekabet ve korsan firma olayını karşımıza çıkarmaktadır.

Çiğli’ye ****** organize sanayi nede ile bir anlamda işçi ilçesi de denebilir. Çiğli evden eve nakliyatilçenin işçi özelliğinden ötürü de işçi evden eve nakliyatı gibi de görülebilir. İşçilerin ülkemizdeki ekonomik durumu ortadadır. Bu neden ile, Çiğli evden eve nakliyat fiyatı 300 TL, 400 TL gibi ucuz rakamlar üzerinden reklam ve pazarlama tuzakları kurulmaktadır. Ucuz Çiğli nakliyat fiyatı ile yurttaşımız yanıltılarak kandırılmaktadır. Hiçbir güvence, sözleşme, sigorta yapmadan vatandaşın evine girerek eşyaları harala gürele, kırıla, döküle çarpıla, çarpıla taşınmaya kalkılmaktadır. Yurttaş itiraz ettiğinde ise bu fiyata böyle taşınır denilerek, adeta efelenilmektedir. Zaten itirazını yüksek ses ile yapan yurttaşa şiddet dahil her türlü kötü muamele uygulanmaktadır. Kimi yurttaşların bu sözüm ona taşınmalarda değerli eşyaları kaybolduğunda kesinlik ile sorumluluk üstlenilmemektedir. Markalı bir televizyon, buzdolabı nasıl kaybolur? Çalınma dışında bir izahatı olabilir mi?

Çiğli evden eve nakliyat firması arayan vatandaşımız, fiyatından önce firmanın kendisinin yasal olup olmadığını sormayı, vergi kaydını görmede ısrar etmeyi, nakliyat yetki belgesinin olup olmadığını bilme hakkını kullanmaktan kesinlikle vaz geçmediği, sözleşmesiz evine asla kimseyi sokmamayı şiar edindiği zaman en azından dolandırılmadan taşınmayı öğrenmiş olacaktır.

Çiğli evden eve nakliyat fiyatı, 200 TL, 300 TL gibi etiket fiyatı değildir. Gelir ekspertiz yaparız, ekspertiz sonrası evinizin ve eşyanızın konumu ve durumuna göre fiyat veririz. Yasal tüm firmalar böyle çalışır ve böyle fiyat verirler. Yasal birkaç firmadan fiyat aldığınızda size en uygun ücrete Çiğli evden eve nakliyatı sözleşmeli ve sigortalı yaptırışınız.
avatar
KuDr3t
Kudr3t
Kudr3t

Mesaj Sayısı : 29
Kayıt tarihi : 16/12/15

Kullanıcı profilini gör http://evdenevenakliyat.yetkinforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz